?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

17 вересня, 18.00 / вхід вільний
книгарня "Є", вул. Сумська, 3

Цього дня в Харкові перебуватиме цілий письменницький десант із Каталонії. Уперше на слобожанську землю завітають Карлес Ак Мор, Енрік Казасес і Фігерес, Естер Шарґай та Бланка Люм Відаль. Їх супроводжуватимуть перекладачі ― Андрій Антоновський і Каталіна Джірона.
Тур під назвою «Перше пришестя» є загальноукраїнським туром, його учасники побувають у чотирьох містах України ― Львові, Івано-Франківську, Києві та Харкові. Головна мета, яку поставили перед собою учасники «пришестя», ― познайомити Україну з каталонською літературою і налагодити культурний обмін. Тур відбудеться за підтримки Інституту Рамон Люль, що займається «пропагацією каталонської мови та культури в усіх можливих виявах, дисциплінах та засобах вираження, а також розповсюдженням та викладанням мови поза її лінгвістичним простором».
Харківських шанувальників літератури попереджаємо ― нудно не буде! Адже каталонські письменники, подейкують, є неабиякими майстрами літературних перфоменсів!!!
І ще ― каталонці привезуть свої книжки! А каталонська література в Харкові ― це таке ж саме диво, як тверезий одинадцятикласник під час випускної ночі!

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
kosmonaffftka
Sep. 16th, 2009 08:10 am (UTC)
коли мені рибця про це сказала,
я ледь з полички в потязі не впала від щастя))
диво дивне!
zarudko
Sep. 19th, 2009 08:27 pm (UTC)
так каталонці це щось із чисомь!=)
вони направду круті письменники!
( 2 comments — Leave a comment )